top of page
Businesswoman touching recycling symbol

REPRO PET

Pagrindinė mūsų įmonės veikla – PET butelių perdirbimas į aukštos kokybės produktus. PET dribsniai gaunami naudojant pasaulyje gerai žinomo ir pripažinto Vokietijos gamintojo įrangą. Šiuolaikiška ir moderni hi-tech įranga, efektyvi ir daugiapakopė technologijos ir kokybės sistemos kontrolė bei nuolatinis ir kryptingas tobulinimas leidžia gaminti aukštos kokybės antrines žaliavas, kurios gali būti naudojamos gaminant įvairius gaminius: PET preformas, PET pakavimo juostą, PET/PES tekstilinį pluoštą ir audinius, plėvelę, blisterinę pakuotę ir kt.

Lankstumas bei lojalumas savo esamiems bei potencialiems klientams – vienas pagrindinių mūsų darbo metodų. Siekdami įgyvendinti savo tikslus bei patenkinti individualius kliento reikalavimus bei lūkesčius, mes siūlome tik aukštos kokybės produkciją, prieinamas kainas, lanksčius atsiskaitymo terminus bei nuolatinę viziją į ateitį.

Mūsų įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos savo srities specialistai, kas leidžia mums pagaminti produkciją greitai bei kokybiškai. 

Recycling Bottles
bottom of page